Виховна робота 2022-2023 н.р.
Увага!Увага!Важлива інформація!
  Щоб переглянути річний план, клацніть на заголовок.
  Щоб переглянути план виховної роботи, клацніть на заголовок.
  Щоб переглянути графік чергувань вчителів, клацніть на заголовок.
  Щоб переглянути графік роботи гуртків, клацніть на заголовок.
  Щоб переглянути графік відкритих виховних годин, клацніть на заголовок.
  Джура
  Сокіл — Джура
  «Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри. Гра проводиться Міністерством освіти і науки України за сприянням інших міністерств, відомств та громадських організацій.
  ДОБРЕ ДІЛО
  Учні Мукачівського ліцею №8, учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») побували з "Добрим ділом" у мешканки нашого міста, ветерана праці, "дитини війни" Кречун Єлізавети Юріївни. Учні допомогли прибрати присадибну ділянку, скопати город, посадити квіти. Найкращою винагородою для дітей є посмішка на обличчі людини, якій вони допомогли та підтримали. Ця посмішка, привітне «дякую» викликають в душах дітей неповторні відчуття. Тож поспішаймо робити добро!

  Щоб переглянути парламент "Шкільне сузір`я", клацніть на заголовок.
  Піклуйся сам за себе
  Гаряча лінія з безпеки дітей у мережі інтернет
  Волонтерська діяльність.
  Волонтерська діяльність - добровільна неприбуткова діяльність волонтерів, спрямована на надання допомоги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
  Історія цього руху бере початок із далекого 1859 року, який вважається роком виникнення волонтерської діяльності у світі. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х минулого століття.

  Не залишились осторонь і учні Мукачівського ліцею № 8. Волонтери допомагають вчителям-пенсіонерам, які працювали у школі у минулому, ветеранам.
  У Міжнародний День людей з інвалідністю, учні-волонтери та учні 6 - А класу, 7-Б класу, 9-В класу Мукачівського ліцею № 8, розпочинаючи марафон добрих справ, разом із класними керівниками, навідалися з візитом та подарунками до вчителів -пенсіонерів. А також учні ліцею взяли взяли участь у благодійній акції від МЦПО "Діти воїнам". Милосердя завжди було властиве нашому народу: це милість серця, жалісливість, м'якість, співчуття, ніжність, любов до людей. Добрим і милосердним легше жити, тому що люди платять їм лю­бов'ю. Адже так хочеться, щоб не було неправди і зла на землі!
  З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

  E-mail: nvkhimnaziya@gmail.com
  Телефон:(03131) 2-15-68, тел./факс (03131) 4-22-66
  м.Мукачево, вул.Королеви Єлизавети, буд.22