Увага!Увага! Діти на дорозі!
Увага!Увага!

Розпочався новий навчальний рік і з першого вересня на дорогах і вулицях нашого міста збільшиться кількість юних учасників дорожнього руху.

Шановні водії! Будьте максимально уважними та знижуйте швидкість!

Пам'ятайте -поведінка дитини на дорозі, часто є непередбачуваною. Будьте особливо уважні при проїзді пішохідних переходів, місць розташування навчальних закладів. Заздалегідь знижуйте швидкість, не об'їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу.

В нашому навчальному закладі розпочався тиждень безпеки руху на дорозі,тож пропонуємо вам переглянути ролик та дізнатися про безпеку на дорозі від наших найменших пішоходів!

Нагадуємо!!!

На дотриманні Правил дорожнього руху неповнолітніми пішоходами й звертаємо особливу увагу на те, що пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись пра­вого боку .

При цьому треба бути обережним і не заважати ін­шим учасникам дорожнього руху.

Сьогодні співробітники Державтоінспекції провели для школярів урок з правил безпечної поведінки на дорозі та нагадали правила дорожнього руху! Також у цьому їм допомогли учні-старшокласники нашого ліцею.
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: nvkhimnaziya@gmail.com
Телефон:(03131) 2-15-68, тел./факс (03131) 4-22-66
м.Мукачево, вул.Королеви Єлизавети, буд.22