Виховна робота
Щоб переглянути розклад роботи гуртків, клацніть на заголовок.
Піклуйся сам за себе

Щоб переглянути розклад роботи гуртків, клацніть на заголовок.
Щоб переглянути розклад роботи гуртків, клацніть на заголовок.
Щоб переглянути розклад роботи гуртків, клацніть на заголовок.
Волонтерська діяльність.
Волонтерська діяльність - добровільна неприбуткова діяльність волонтерів, спрямована на надання допомоги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Історія цього руху бере початок із далекого 1859 року, який вважається роком виникнення волонтерської діяльності у світі. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х минулого століття.

Не залишились осторонь і учні Мукачівської гімназії. Волонтери допомагають вчителям-пенсіонерам, які працювали у школі у минулому, ветеранам.
У Міжнародний День інвалідів, учні-волонтери Мукачівської гімназії, розпочинаючи марафон добрих справ, навідалися з візитом у Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Милосердя завжди було властиве нашому народу: це милість серця, жалісливість, м'якість, співчуття, ніжність, любов до людей. Добрим і милосердним легше жити, тому що люди платять їм лю­бов'ю. Адже так хочеться, щоб не було неправди і зла на землі!
5 грудня, у світі відзначають Міжнародний день волонтера. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, повазі до гідності і культури всіх людей. Учні 6-А класу Мукачівської гімназії з класним керівником Чечур Ганною Сергіївною, продовжуючи марафон добрих справ, відвідали Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді. Учні гімназії провели майстер-клас з декупажу та гарно поспілкувалися. На згадку про таку зустріч гімназисти подарували закладу м"які іграшки.
Марафон добрих справ продовжується. Учні 8-10 класів Мукачівської гімназії відвідали інфекційне та онкогематологічне відділення Обласної дитячої лікарні міста Мукачево. Зазвичай наші учні відвідують дітей у лікувальних закладах в час, коли немає важливих процедур і діткам сумно у палатах. В цей раз для діток передали іграшки, альбоми, фарби, інші канцелярські приналежності та настольні ігри. Ми всі повинні підтримувати дітей, що хворіють, своєю добротою та допомагати їм впоратися зі стресом, який вони отримують. Тому що доброта – це одна з найбільших цінностей життя.
Спортивне життя Гімназії.
Вітаємо команду Мукачівської гімназії з почесним ІІІ місцем у спартакіаді з тенісу. Спартакіада проводиться серед закладів загальної середньої освіти м.Мукачева вже не перший рік. Наша команда показала гарну гру, в якій вдосконалила свою спортивну майстерність. Щиро вітаємо переможців та призерів! Бажаємо юним любителям настільного тенісу продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: nvkhimnaziya@gmail.com
Телефон:(03131) 2-15-68, тел./факс (03131) 4-22-66
м.Мукачево, вул.Королеви Єлизавети, буд.22