Проведені заходи
У дошкільному підрозділі Мукачівського НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст. - гімназія" у листопаді проводиться робота по тематичному вивченню "Формування мовленнєвої компетентності дошкільників". Дуже важливо дбати про своєчасне формування мовлення дитини, про її чистоту і правильність, тому заняття проводились у всіх групах, від ясельних до старших. На таких заняттях діти вчаться правильно складати речення, описувати різні явища, знайомляться з українським народним фольклором. Виховання уміння вільно володіти мовленням - одне з найваж­ливіших завдань у навчально-виховному процесі дошкільного закладу.
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by Ed
Photo by David
Photo by Hal
Малюнок Копина Еммануїла отримав І місце у конкурсі на кращу розмальовку серед вихованців старших груп дошкільних навчальних закладів.


Зазвичай у таку прекрасну, різнобарвну, осінню пору року у дошкільних навчальних закладах проводяться свята. Вихователі готують гарні сценарії, дітки охоче беруть участь у заходах, а батьки з радістю відвідують такі вистави. 26-27 жовтня у дошкільному підрозділі НВК "ДНЗ ЗОШ І ст.-гімназія" відбулося "Свято осені". Радісний настрій, гарні костюми, щасливі діти і батьки та вихователі, які пишаються своїми вихованцями - це все можна було побачити у ці дні.

26 жовтня / 2018

З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: nvkhimnaziya@gmail.com
Телефон: (03131) 2-15-68, тел./факс (03131) 4-22-66
м.Мукачево, вул.Королеви Єлизавети, буд.22