Гімн гімназії
Гімназія – наш перший храм науки,
Тут нові відкриваємо світи.
Візьмемо один одного за руки,
Є гімназист сьогодні я і ти.

Славлю гімназію, друзі щоденно,
Майбутні поети, творці, співаки.
В навчанні ідім до мети безупинно,
Нам вказує школа життєві шляхи.

В нас чути сміх, весела пісня лине,
Малюєм гори, пишемо пісень.
Минає час навчання швидкоплинно,
І радість нам приносить кожен день.

У будні дні, в усі великі свята
Тримаймо честь гімназії щодня.
В навчанні й праці треба доказати,
Що гімназист – то не просте ім'я.

Скликає нас дзвінок у рідні стіни,
Коли зриває осінь перший лист.
Ми молодь, ми – майбутнє України.
Твоє ім'я і моє – гімназист.
Структура 2019-2020 навчального року
Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням із місцевими органами управління освітою.

Міністерство освіти і науки України рекомендує навчальні заняття організувати за семестровою системою (№ 1/9-253 від 22 травня 2015 року):
- І семестр – з 02 вересня по 27 грудня;
- ІІ семестр – з 13 січня по 29 травня.
Канікули рекомендуємо провести в такі терміни:
- осінні з 28 жовтня по 03 листопада;
- зимові з 30 грудня до 12 січня;
- весняні з 21 березня по 29 березня.
Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за № 157/26602, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Вручення документів про освіту планується провести для випускників 9-х класів 8 – 9 червня, 11-х класів – 28 – 29 травня.

Розклад дзвінків:

1 класи початкової школи
2 - 4 класи початкової школи
1 урок
8.30 – 9.05 пер. 15 хв.
1 урок
8.30 – 9.10 пер. 15 хв.
2 урок
9.20 – 9.55 пер. 30 хв.
2 урок
9.25 – 10.05 пер. 20 хв.
3 урок
10.25 – 11.00 пер. 15 хв.
3 урок
10.25 – 11.05 пер. 25 хв.
4 урок
11.15 – 11.50 пер. 30 хв.
4 урок
11.25 – 12.05 пер. 20 хв.
5 урок 12.05 – 12.40 5 урок
12.25 – 13.05 пер. 10 хв.
6 урок
13.10 – 13.50

Гімназійні класи
1 урок
8.30 – 9.15
2 урок
9.25 – 10.10
3 урок
10.25 – 11.10
4 урок
11.30 – 12.15
5 урок
12.25 – 13.10
6 урок
13.15 – 14.00
7 урок
14.05 – 14.50

Режим роботи початкової школи:


1 класи
2 - 4 класи
8.30 – 12.40 – уроки згідно розкладу
8.30 – 13.50 – уроки згідно розкладу 13.00 – 14.30 – сон 14.30 – 15.00 – виховна година
14.30 – 15.00 – підвечірок 15.00 – 15.30 – виховна година

Розклад дзвінків ГПД початкової школи:
1 урок 15.00 – 15.40
2 урок 15.50 – 16.30
Медалісти Гімназії
2018 - 2019 н.р.

Решетар Олександр - Золота медаль
Гаваші Олег - Золота медаль
Попович Андрій - Золота медаль
Хайнас Марія - Срібна медаль

2017-2018 н.р.

Рега Катерина - Золота медаль
Суслинець Олександр - Золота медаль
Пинзеник Катерина - Срібна медаль

2016-2017 н.р.


Романюк Яна Золота медаль
Голуб Анастасія-Анна Золота медаль
Осипов Владислав Золота медаль
Тербан Каріна Золота медаль
Челепіс Анастасія Срібна медаль

2014-2015 н.р.

Буркало Ніколетта Золота медаль

2013-2014 н.р.

Голуб Олександра-Марія Золота медаль
Капелюх Христина Золота медаль
Попович Віталія Золота медаль

2011-2012 н.р.

Бурдига Людмила Золота медаль
Гала Олександр Золота медаль
Романюк Андріана Золота медаль
Хлипняч Тетяна Золота медаль
Шелельо Ян Золота медаль

2010-2011 н.р.

Петьовка Андрій Золота медаль
Челепіс Ірина Золота медаль
Шендер Емілія Золота медаль
Ломова Вероніка Срібна медаль

2009-2010 н.р.

Карпій Мартіна Золота медаль
Шпеник Каміла Золота медаль

2008-2009 н.р.

Капелюх Віталія Золота медаль
Цаповська Марія Срібна медаль

2007-2008 н.р.

Захаревич Мар'яна Золота медаль
Рудько Анастасія Золота медаль
Попова Наталія Золота медаль

2006-2007 н.р.

Бакош Вікторія Золота медаль

2005-2006 н.р.

Йовбак Юрій Золота медаль
Киреєва Наталія Срібна медаль
Шилова Наталія Срібна медаль

2004-2005 н.р.

Крохтяк Наталія Золота медаль
Олесінь Євген Золота медаль
Дошка оголошень
Інформація учням
Наша команда
Адміністрація,вихователі,вчителі, та інші фахівці.
Мукачівський НВК "ЗОШ І ст.- Гімназія"
Бойко Андріана Тиберіївна
директор Мукачівського НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст. - гімназія"
вчитель української мови та літератури
Яцик Ірина Андріївна
заступник директора з НВР
вчитель математики
Мандибур
Мирослава Василівна
заступник директора з НВР
вчитель етики
Вагерич Катерина Франтишківна
заступник директора з НВР
вчитель початкових класів
Біланин Зоя Василівна
вчитель історії та правознавства
Григаші Ельвіра Миколаївна
вчитель української мови та літератури
Ісаєвич Мар'яна Йосипівна
вчитель української мови та літератури
Маровді Оксана Дмитрівна
вчитель світової літератури
Напуда Валентина Михайлівна
вчитель української мови та літератури
Попович Ірина Вячеславівна
вчитель української мови та літератури
Біланинець Яніна Юріївна
вчитель англійської мови
Вешеленій Крістіна Антонівна
вчитель німецької мови
Калинич Інна Анатоліївна
вчитель німецької мови
Решетар Оксана Іванівна
вчитель німецької мови
Ришкович Іванна Миколаївна
вчитель німецької мови
Шелепа Алла Вікторівна
вчитель англійської мови
Безсмертна Валентина Анатоліївна
вчитель початкових класів
Дивитися далі
Бисага Світлана Михайлівна
вихователь ГПД
Варга Наталія Василівна
вчитель початкових класів
Гієва Яна Олександрівна
вихователь ГПД
Горонді Олеся Іванівна
вчитель початкових класів
Гривнак Вікторія Віталіївна
вихователь ГПД
Дрогобецька Наталія Іванівна
вчитель початкових класів
Кисельова Любов Іванівна
вчитель початкових класів
Кундрик Віталія Василівна
вчитель початкових класів
Мартин Антоніна Володимирівна
вчитель початкових класів
Минда Наталія Дмитрівна
вихователь ГПД
Плиска Аннамарія Степанівна
вчитель початкових класів
Самозванцева Ірина Генріхівна
вихователь ГПД
Цанько Тетяна Василівна
вчитель початкових класів
Шагінова Інга Костянтинівна
вчитель початкових класів
Герц Любов Степанівна
вчитель біології
Дьорка Михайло Павлович
вчитель фізичної культури
Крохтяк Світлана Іванівна
вчитель хімії
Корчемна Антоніна Василівна
вчитель математики
Перевузник Марія Іванівна
вчитель фізики та астрономії
Пуга Сергій Васильович
вчитель фізичної культури
Удут Ірина Миколаївна
вчитель математики
Бігун Мирослава Василівна
вчитель образотворчого мистецтва
Буштин Тетяна Сергіївна
вчитель трудового навчання
Когут Мирослава Василівна
вчитель трудового навчання
Петканич Маріанна Ласлівна
вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання
Попович Надія Іванівна
вчитель математики